top of page

Co je technika Brazilian Bleach a proč ji používat ve vašem salonu?

Brazilian Bleach je technika pocházející, jak název napovídá, z Brazílie a přináší zcela nový přístup k zesvětlování vlasů. Co ji dělá tak speciální a proč byste ji měli zařadit do nabídky svého salonu?


Na první pohled může vypadat Brazilian Bleach jako obyčejná zesvětlující technika, ale opak je pravdou. Jedná se o metodu, která klade velký důraz na šetrnost k vlasům a pokožce hlavy. Brazilian Bleach dokáže dosáhnout požadovaného zesvětlení, aniž by zbytečně poškozovala vlasy. Tato technika tak představuje ideální řešení pro ty, kteří si přejí světlé vlasy, ale zároveň dbají na jejich zdraví a kvalitu.


Představte si situaci, kdy zákazník přijde do vašeho salonu s přáním změnit svou tmavší barvu vlasů na mnohem světlejší tón. Tradiční metody zesvětlování mohou být pro vlasy stresující a často vedou k jejich poškození. Brazilian Bleach však přichází jako šetrná alternativa, která zákazníka nejenže uspokojí v jeho přání po změně, ale zároveň zachová vlasy silné a krásné.


Dalším důvodem, proč zařadit Brazilian Bleach do vašeho portfolia služeb, je rostoucí poptávka po šetrných kosmetických procedurách. V dnešní době, kdy si lidé stále více uvědomují význam udržitelnosti a šetrnosti k životnímu prostředí, je Brazilian Bleach vnímána jako moderní a odpovědná volba. Nabídnutím této služby tak nejenže přilákáte nové klienty hledající inovativní a bezpečné řešení pro své vlasy, ale také posílíte image svého salonu jako místa, které je na špičce vlasové péče a inovací.


Je zřejmé, že zahrnutí techniky Brazilian Bleach do vaší nabídky služeb přináší řadu výhod. Nejenže poskytujete zákazníkům něco nového a zajímavého, ale zároveň reagujete na současné trendy v oblasti krásy a péče o vlasy.


Nabízíme vám možnost zúčastnit se našeho školení zesvětlujících technik, které organizujeme už příští měsíc, nebo využijte naše on-line školení, které je okamžitě dostupné na našich webových stránkách. Toto školení vám poskytne veškeré potřebné znalosti a dovednosti k tomu, abyste mohli Brazilian Bleach úspěšně aplikovat na vaše klientky.


Vyzkoušejte Brazilian Bleach ve vašem salonu a nabídněte svým zákazníkům nejen krásně zesvětlené vlasy, ale také péči, která je šetrná a bezpečná. S touto technikou jistě získáte spokojené klienty, kteří se k vám budou rádi vracet.9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page